fbpx

PRZEMIANY:

Opinie

DOSKONAŁA
124 opinii na
Jakub Paprocki
Jakub Paprocki
2024-01-12
Jestem zachwycony współpracą z Patrykiem, kooperujemy przez ostatnie 5 miesięcy. Dzięki jego prowadzeniu treningowemu i dietetycznemu zauważyłem znaczne poprawy w sylwetce i ogólnym zdrowiu. Patryk jest nie tylko profesjonalny, ale też motywujący, tworząc pozytywną atmosferę podczas treningów. Polecam go każdemu, kto poszukuje skutecznej pomocy w osiągnięciu celów fitnessowych
Dariusz Kaminski
Dariusz Kaminski
2024-01-05
Polecam współpracę z Patrykiem. Udało nam się wspólnie przejść przez okres redukcji, sprawnie i bez specjalnych wyrzeczeń. Dieta, która układa Patryk jest dopasowana do preferencji żywieniowych co zdecydowanie na plus. Miałem okazję widzieć kilka razy diety szykowane przez innych trenerów i tutaj stoi to na naprawdę fajnym poziomie. Treningowo współpraca pomogła mi uświadomić sobie, że zawsze trenowałem bez ładu i składu. Analiza techniki jest czymś co na prawdę wiele daje. Rozpisana progresja dodatkowo motywuje, żeby trenować odpowiednio ciężko i progresowac w miarę upływu czasu . Po kilku miesiącach współpracy mogę tylko żałować tego, że zdecydowałem się tak późno. Już teraz wiem, że będę kontynuował współpracę w okresie budowania. Podsumowując bardzo polecam współpracę zarówno osobom, które nie miały styczności z treningiem siłowym jak i tym którzy ćwiczą od jakiegoś czasu, ale zauważyli, że coś nie idzie to do przodu.
Bartek xD
Bartek xD
2024-01-03
Współpracuje z Patrykiem już 3 miesiące. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ długo stałem w miejscu, a od kiedy zaczęliśmy współpracować z tygodnia na tydzień jestem silniejszy. Z czystym sumieniem mogę polecić.😁
Marzena Ziętka
Marzena Ziętka
2024-01-03
Bardzo miły i pomocny młody człowiek, świetnie motywuje, liczy się ze zdaniem podopiecznych, wszystkie uwagi bierze pod uwagę podczas współpracy. Wszystko wyjaśnione jasno i klarownie. Dieta i trening pod okiem takiego fachowca to przyjemność 😁
Sebastian Ziętka
Sebastian Ziętka
2024-01-02
Polecam Patryka . Współpracujemy już ponad 3 miesiące i efekty są naprawdę zadowalające. Patryk pomógł mi w odnalezieniu się na siłowni. Teraz naprawdę czuję, że trenuje ;) Polecam każdemu kto nie wie jak zacząć przygodę z siłownią i dietą . Wszechstronna wiedza w tych tematach sprawia , że z jego wskazówkami brnie się do celu i nie trzeba się o nic martwić. Oczywiście działamy dalej i może wreszcie dzięki jego pomocy do wakacji forma będzie zrobiona ;)
Kinga Rarata
Kinga Rarata
2023-12-15
Po czterech miesiącach muszę przyznać, że jestem ogromnie zadowolona z naszej współpracy. Patryk ma ogromną wiedzę, układa plan szyty na miarę, jest naprawdę zaangażowany w to co robi i w każdej chwili służy radą oraz dobrym słowem :) Wybór Patryka na trenera był moją najlepszą decyzją - nauczyłam się bardzo wiele przez ten czas i uwierzyłam, że jednak się da!
iammonica96
iammonica96
2023-10-19
Bardzo polecam współpracę z Patrykiem! Działamy razem niespełna 2 miesiące, a zrobiłam z nim większy progress aniżeli trenując sama na siłowni długi czas, gdzie stałam w miejscu, miałam za dużą objętość treningową i nie miało to ani ładu ani składu. Teraz czuje, że jestem w bardzo dobrych rękach. Jeżeli coś niepoprawnie wykonuje, Patryk wysyła mi nagrania jaka jest odpowiednia technika danego ćwiczenia. Gdy mam jakieś pytania, wątpliwości to bardzo szybko mogę liczyć na odpowiedź z jego strony. Wykupiłam współpracę na kolejne 4 miesiące. Długa droga przede mną, ale nie zamierzam się zatrzymywać! Trzeba budować 💪 Jeżeli ktoś się nadal zastanawia czy potrzebuje trenera, to Patryk jest odpowiednią do tego osobą. Zna się na tym konkretnie! Dodatkowo na jego instagramie oraz kanale nadawczym można znaleźć mnóstwo merytorycznych postów czy omówionych badań naukowych. Szczerze polecam! 😊
Agata Muzioł
Agata Muzioł
2023-09-13
Współpracuję z Patrykiem już prawie pół roku, tak naprawdę to pierwszy trener online, który nauczył mnie, jak poprawnie trenować. Dostałam mnóstwo wskazówek odnośnie techniki ćwiczeń czy samego żywienia, jak tylko mam jakieś pytania, to zawsze dostaję odpowiedź popartą doświadczeniem i ogromną wiedzą. Polecam każdemu, kto chce polubić się z siłownią i traktować ją jako element codzienności, a nie tylko środek do celu :)
Bartosz K
Bartosz K
2023-09-12
Współpracuję z Patrykiem od kilku miesięcy i szczerze polecam. Patryk ma szeroką wiedzę z zakresu metod treningowych i umiejętnie to wykorzystuje dostosowując trening do Twojego indywidualnego przypadku. Cenię sobie szybki i dobry kontakt. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania dotyczące diety oraz treningu. Posiłki w diecie są smaczne, a jeśli coś nie odpowiada bez problemu można wymienić podczas raportów. Przez ten niedługi czas współpracy wypracowałem lepsze efekty sylwetkowe niż przez kilka lat samodzielnych treningów. Jeśli ktoś się zastanawia czy podjąć współpracę to polecam, bo pomaga to też utrzymać dyscyplinę w treningu i sposobie odżywania, co przekłada się bezpośrednio na efekty, ale też dobre samopoczucie i zdrowie.
Piotr Kuzon
Piotr Kuzon
2023-09-08
Z Patrykiem współpracuję już ponad pół roku, jestem bardzo zadowolony. Wszystko na najwyższym poziomie - szybki kontakt, merytoryczne odpowiedzi, ogromna wiedza, którą się dzieli. Szczerze mówiąc wszystko jak najbardziej na plus!

Umów trening

8 + 2 =